Alusõlid‎ > ‎

Vaarikaseemneõli 50ml

Rubus idaeus

Vaarikaseemneõli sisaldab erakordselt rikkalikult E ja A vitamiini, mis teeb õlist suurepärase antioksüdandi. Lisaks on õlis rohkelt nahale vajalikke omega-3 ja omega-6 rasvhappeid. Õli on põletikuvastaste, tervendavate omadusega ning seetõttu on abiks naha punetuse, ekseemi, psoriaasi ja teiste naha kahjustuste leevendamisel.

Vaarikaseemneõli aitab säilitada/parandada naha elastust, aeglustab naha enneaegset vananemist. Õli on suurepärane naha niisutaja, pehmendaja ja tugevate nahka kaitsvate omadustega. Sobib ideaalselt kuivale, tundlikule, väsinud, küpsele ja kahjustatud nahale. Vaarikaseemneõli on kerge, imendub väga hästi ja jätab naha siidise.

Õli ei ole seespidiseks kasutamiseks. Õli sattumisel silma loputa koheselt puhta sooja veega. Soovitav on õli enne testida väiksel nahapinnal, et olla kindel  selle sobilikuses. Hoida jahedas või toatemperatuuril, kuivas ja eemal otsesest päikesevalgusest.

INCI/Koostis:                                                                               Rubus idaeus seed oil (vaarikaseemneõli)

HIND: 11,30€

50ml 11,30€/1000ml 226,00€Comments