Alusõlid‎ > ‎

Kanepiseemneõli 50ml

Cannabis sativa

Kanepiseemneõli sisaldab märkimisväärsel hulgal rasvhappeid omega-3, 6 ja 9 ning ka gamma-linoleenhapet (GLA).  Õli aitab ennetada naha kuivust, peeneid kortsukesi. Ideaalne õli aknesele nahale, sobib tervendama kuiva, lõhenenud nahka, parandab naha verevarustust. On tõestatud, et kanepiseemneõli  leevendab või ravib kuiva nahka, väikseid marrastusi, aknet, ekseemi ja psoriaasi.

Kanepiseemneõli aitab suurendada naha loomuliku kaitsevõimet. Kõrge E vitamiini sisaldus õlis teeb sellest naturaalse antioksüdandi, mis võitleb vabade radikaalidega nahas. Vabad radikaalid võivad kahjustada nahka, hävitada naharakke ja kudesid.

Õli ei ole seespidiseks kasutamiseks. Õli sattumisel silma loputa koheselt puhta sooja veega. Soovitav on õli enne testida väiksel nahapinnal, et olla kindel  selle sobilikuses. Hoida jahedas või toatemperatuuril, kuivas ja eemal otsesest päikesevalgusest.

INCI/Koostis:                                                                        Cannabis sativa seed oil (kanepiseemneõli)

HIND: 5,10€

50ml 5,10€/1000ml 102,00€Comments